Fmail10

نخستین نرم افزار پست الکترونیک و ویرایشگر فارسی است که برای استفاده از آن نیازی به تایپ فارسی وجود ندارد. کافیست متن مورد نظر خود را با استفاده از حروف ‏انگلیسی (be in shekl) تایپ کنید تا برنامه آن را بطور همزمان وva باba روشیraveshy کاملاkamelan هوشمندhoshmand به کلمات فارسی تبدیل کند

قابلیتghabeliat هایhaye برنامهbarname: (قسمتghesmat هایhaye ستارهsetare دارdaar تنهاtanha درdr ویندوزwindows XP وva 2000 فعالfaal هستندhastand)

  1. عدمa`dm نیازniaz بهbe کارkar باba صفحهsafhe کلیدclid فارسیfarsi
  2. ابزاریabzary ایدهideh آلaal برایbaraye نوشتنneveshtan ایمیلemail، پایانpaaian نامهname وva مقالهmaghale
  3. دارا بودنbudan تواناییtavanaii هایhaye یکyek ویرایشگرvirayeshgar حرفهherfeh ایi (شبیهshabih MS Word)*
  4. ایجادijad تصویرtasvir ازaz متن )باba قالبghaaleb هایhaye (GIF, JPG, BMPوva ارسالersal خودکارkhodkar آنan (ازaz طریقtarigh Yahoo mail, Hotmail, Outlook) بدینbedin ترتیبtartib دوستانتانdustantan نیازیniazy بهbe نصبnasb فونتfont برایbaraye مشاهدهٔmoshaahedeye ایمیلemail هایhaye شماshoma نخواهندnakhahand داشتdasht.
  5. اجراejra برbr رویroye ویندوزهایwindowshaye XP,2000,98,ME (بجزbejoz ویندوزwindows عربیarabi میکروسافتmikroosaaft وva ویندوزwindows 98 هایhaye فارسیfarsi شدهshode مثلmesle ویندوزwindows 98 پارسا)
  6. استفادهestefade ازaz شکلکهایsheklakhaye یاهوyahoo وva تصاویرtasaavir مختلفmokhtalef درdr متنmatn نامه*

همچنین در ویرایش حرفه ای برنامه امکانات زیر اضافه شده است:
1. ترجمهٔ متن انگلیسی‌ به فارسی‌ با اتصال به اینترنت
2. ترجمهٔ درجای لغات انگلیسی‌ و آلمانی‌ به فارسی‌ در حین نوشتن متن
3. لغت نامهٔ فارسی‌ به انگلیسی‌ و آلمانی‌ و بلعکس

farsi software farsi editor farsi email software

حتا اگر شما به تایپ فارسی‌ تسلط دارید بازهم میتوانید از امکانات این برنامه به عنوان یک ویرایشگر فارسی‌ قوی با امکان ارسال تصویر نامه استفاده کنید زیرا قابلیت استفاده از صفحه کلید فارسی‌ نیز در برنامه وجود دارد

 

persian email editor software farsi email barname

 

دانلود

  
نویسنده : 43 دانلود ; ساعت ۸:۳٠ ‎ب.ظ روز پنجشنبه ٤ تیر ،۱۳۸۳

Microsoft Office 2003 Pro

مایکروسافت آفیس ۲۰۰۳ با امکاناتی بالاتر و مشکلات رفع شده ارائه شده و برنامه هاکه تو این آفیس هستش عبارتند از: Office Enterprise 2003 - Frontpage 2003 - OneNote 2003 - Project Standard 2003 - Project Professional 2003 - Publisher 2003 - Visio Professional 2003 - Access 2003 - VST for Office System 2003 - Outlook 2003


حجم : نامعلوم
Download

  
نویسنده : 43 دانلود ; ساعت ۱:٢٠ ‎ب.ظ روز چهارشنبه ۳ تیر ،۱۳۸۳

Microsoft FrontPage 2003

اين هم از آخرين نسخه برنامه فرانت پيج براي طراحي صفحات وب . در اين نسخه قابليتهاي بسيار زيادي بهش اضافه شده و محيطش هم بساير زيبا تر شده .از جمله قابليتهاي خيلي مهم اضافه شده بهش اينه كه داراي قابليتي به نام Split در كنار Preview , normal , Code شده و شما همزمان هم كدهاي HTML را ميتوانيد مشاهده كنيد و هم طرحي كه داريد ميسازيد را . از من ميشنويد چنانچه سرعت بالا داريد و نگيريدش ضرر كرديد و اونايي هم كه در ايرانند ميتونند از بازار سيديشو تهيه كنند !!!!!

 


 

حجم : 374 مگابايت
Download

  
نویسنده : 43 دانلود ; ساعت ۱:۱٦ ‎ب.ظ روز چهارشنبه ۳ تیر ،۱۳۸۳

Opera v7.51 Final

اول از هر چيز بهتون بگم كه اگر از اين استفاده نكنيد نصف عمر كه چه عرض كنم بلكه كل عمرتون در فناست . با اين برنامه سرعت واقعي كار با اينترنت را تجربه ميكنيد و ديگه دنبال برنامه هاي مشابهش نميريي و فقط با اين كار ميكنيد . اين برنامه يك مرورگر هستش كه داراي سرعت بسيار بسيار بالايي ميباشد و يونيكد فارسي هم بسيار عالي پشتيباني ميكنه و صفحات سايتها را به شكلي مياره كه اول متن مياد و بعد تصاوير و اين خيلي خوبه و شما در حين اينكه داريد متون مورد نيازتان را ميخونيد كمك كم عكسها هم مياد . اين برنامه داراي امكاناتي از جمله مديريت پنجره هاي تبليغاتي مثلا اجازه اددن به باز شدن يا نشدن اونها و برنامه مديريت دانلود با امكان دريافت فايل از ادامه آن بعد از قطعي ارتباط و عمل نكردن هيچ يك از دستوراتي كه براي بستن راست كليك ماوس و ... است در اين مرورگر و كلي چيز ديگه كه بخوام بنويسم شب ميشه .


 


 


حجم : 3.6 مگابايت
s/n: w-Ey5Fv-Lx5ic-4u7Xh-bhb4Q-StAUu
s/n: w-zkLAv-a5Aec-Nbwnc-bzxuV-b6SjS
Download

  
نویسنده : 43 دانلود ; ساعت ۱:۱٤ ‎ب.ظ روز چهارشنبه ۳ تیر ،۱۳۸۳

Babylon Pro 5.0.0 r78

ين هم كه خيلي سرشناسه و اين نسخه آخرين نسخش تا الان هستش و اين ديكشنري عالي فقط با يك كليك بر روي متون انگليسي فعال ميشه و حتي در اين نسخه از سيستم OCR نيز بهره منده يعني بر روي تصاوير نيز متون انگليسي را ترجمه كنه . اين ديكشنري 70 زبان دنيا را داره و بيش از 30 ديكشنري تخصصي درونش هست و تبديل واحدهاي پولي و يا وزني و مقياس را هم ميتونيد باهاش انجام بديد و كلي كار ديگه .

حجم : 3.42 مگابايت
Download
دانلود تلفظ با صداي مرد
دانلود تلفظ با صداي زن
ديكشنري انگليسي به فارسي 1
ديكشنري انگليسي به فارسي 2
ديكشنري انگليسي به فارسي 3
ديكشنري انگليسي به فارسي 4
ديكشنري انگليسي به فارسي 5
ديكشنري انگليسي به فارسي 6
ديكشنري انگليسي به فارسي 7
ديكشنري انگليسي به فارسي 8
‍Crack
براي دريافت ليست كامل ديكشنري هاي انگليسي به فارسي اينجا را كليك كنيد

  
نویسنده : 43 دانلود ; ساعت ۱:٠۳ ‎ب.ظ روز چهارشنبه ۳ تیر ،۱۳۸۳

MindSoft Utilities XP v8.0

این هم برنامه که از چندین برنامه کابردی تشکیل شده که هر کدام از این برنامه ها به نوبه ی خود کارایی های مخصوص به خود را دارا می باشد.در کل مجموع این برنامه ها برای سازماندهی و بهینه شازی ویندوز بکار می رود.

اندازه: 8.83 مگابايت
دانلود
Code:MUT80-FKCQP-DDAB3-NN4PQ-557TY
Key:EMBRACE12345

  
نویسنده : 43 دانلود ; ساعت ٤:۱٠ ‎ب.ظ روز شنبه ۳٠ خرداد ،۱۳۸۳

Your Uninstaller! 2004 PRO 3.9.516

اینم از جدیدترین نسخه برنامه ی Your Uninstaller که خدائیش برنامه بسیار توپیه برای پاک کردن برنامه های نصب شده ( حتی اونایی که خود ویندوز نمی تونه پاک کنه ) بر روی ویندوزشما.

اندازه: 2.35 مگابايت
دانلود
کرک

  
نویسنده : 43 دانلود ; ساعت ٤:٠۳ ‎ب.ظ روز شنبه ۳٠ خرداد ،۱۳۸۳

Winzip 9.0 Final Cracked

نسخه جدید و کامل برنامه وین زیب. این برنامه می شه گفت که تقریبا در حدود 90 درصد کامپیوتر ها وجودش لازمه به دلیل اینکه بیشتر برنامه های کامپیوتری به صورت فایل های فشرده با پسوند همین برنامه ارائه می شود.

اندازه: 2.26 مگابايت
دانلود

 

  
نویسنده : 43 دانلود ; ساعت ۳:٥٩ ‎ب.ظ روز شنبه ۳٠ خرداد ،۱۳۸۳