RAT 1.4

اين راهنماي اينترنتي جهت بر طرف كردن يكي از مهمترين نيازهاي شخصي مردم تهران طراحي شده است و خوشبختانه از محصولاتي است كه به صورت رايگان عرضه مي شود. راهنماي الكترونيك ترافيك تهران كه ما آنرا به اختصار "رات" مي ناميم، يك نرم افزار از خانواده شبيه سازهاي كامپيوتري مي باشد كه موضوع مورد شبيه سازي آن ترافيك زميني شهر تهران است. اين نرم افزار شامل نقشه الكترونيكي شهر تهران است و علاوه بر آن اطلاعات خام ترافيك تهران را نيز شامل ميشود. سپس با استفاده از اين دو اطلاعات خام اوليه (نقشه و ترافيك) يك مدل با دقت 85 درصد از چگونگي اوضاع ترافيك تهران بر حسب تاريخ و ساعت و خيابان به خيابان ساخته مي شود و سپس بر اساس اين مدل ساخته شده كوتاهترين مسيرها بين هر دو نقطه دلخواه كاربر در سطح تهران جستجو و ارائه مي شوند.
رات يك نرم افزار كاملا فارسي مبتني بر اينترنت است. بدين معني كه براي استفاده از آن، يكبار آن را download كرده و بر روي كامپيوتر خود نصب مي كنيد و سپس هنگام هر بار استفاده از اين نرم افزار، خود سيستم به صورت خودكار به اينترنت متصل شده و اطلاعات به روز مورد نياز خود را از آن دريافت كرده و نتايج را به شما ارائه مي كند، درست شبيه به آنچه كه نرم افزاري مثل Yahoo Messenger انجام مي دهد. اما بايد در اينجا به ويژگي مهم و بهينه رات اشاره كرد و آن تلف كردن كمتر از 15 ثانيه زمان براي گرفتن اطلاعات مورد نياز خود از شبكه و پردازش آنها و ارائه پاسخ نهايي است.
سيستم فارسي آن سازگار با تمام ويندوزهاي 32 بيتي (ويندوز 95 به بعد) است و به صورت مستقل از زبان خود ويندوز عمل مي كند. يعني مي توانيد آنرا بدون هيچگونه تداخل بر روي انواع ويندوز انگليسي، فارسي، عربي، آلماني و ... نصب كنيد. حجم اين نرم افزار نيز نسبت به نرم افزار هاي هم خانواده خود كم است و در حدود 1.6 مگابايت مي باشد. وظيفه اصلي رات اين است كه يك ليست از كليه خيابانها و تقاطع هاي تهران را به كاربر نشان داده تا كاربر بتواند مبدا و مقصد خود را از بين آنها انتخاب كند. سپس رات با توجه به زمان و تاريخ درخواست و همينطور نوع در خواست كاربر از آن كه مي تواند كوتاهترين مسير بر حسب مسافت، زمان و يا مصرف سوخت باشد، بهينه ترين مسير را از مبدا به مقصد به كاربر ارائه ميكند. پاسخهاي رات دو به صورت متني و گرافيكي هستند. در حالت متني يك ليست از خيابانهايي كه بايد طي شوند به همراه آمارهاي مربوط به آن مسير شامل طول مكاني و طول زماني، تعداد تقاطع، سرعت متوسط و ... ارائه ميشود. در حالت گرافيكي رات يك كروكي از مسير مورد نظر تهيه كرده و به كاربر نشان مي دهد كه در اين كروكي موقعيت نسبي خيابانها به همديگر و موقعيت آنها نسبت به شمال مشخص مي شوند.
همچنين مي توان الزاماتي را براي پيدا كردن مسير بهينه به رات اعمال كرد. از جمله اين الزامات ميتوان عبور نكردن از طرح ترافيك و يا عبور نكردن از خيابانهاي باريك را نام برد. لازم به ذكر است كه رات تمامي اطلاعات درباره جهت هاي خيابانهاي تهران را دارد. يكي ديگر از مشكلات تهران، چند نامي بودن تعداد زيادي از خيابانهاي آن است به طوريكه براي بعضي از خيابانها سه اسم متفاوت در ميان مردم رايج است. جهت بر طرف كردن اين مشكل براي كاربران رات، قابليت جستجو و تغيير نام يك خيابان به دلخواه كاربر در آن قرار داده شده است. در مجموع مي توان رات را ابزاري جهت درك بهتر از رفتار ترافيك تهران و پيدا كردن مسير هاي خلوت تر و كوتاهتر جهت انجام امور روزانه دانست. اما هميشه بايد به اين نكته توجه داشت كه ضريب تصادف و تراكم در خيابانهاي تهران آنقدر بالا مي باشد كه هيچگاه يك پيشبيني صد در صد دقيق از آن ممكن نيست. اما در هر صورت پيشبيني كردن بهتر از پيشبيني نكردن است.



۱.۶۵ مگابایت
دانلود

  
نویسنده : 43 دانلود ; ساعت ۱٢:۱۸ ‎ب.ظ روز جمعه ۱۳ شهریور ،۱۳۸۳

Y!TunnelPro 2.0 Build 336

دیگه این رو همه اونهایی که با یاهو! کار میکنند میشناسنش ٬ قویترین آنتی بوت یاهو! در جهان و همانطور هم که میدونید در نسخه ۲ آن بصورت آنلاین رجیستر میشه و چون پولی هست ٬ همه نمیتونند بصورت کامل از آن استفاده کنند.
دیروز دوست و همکار خوبمون اشکان جان لطف کردند لینک و سریال صحیح این رو به من دادند تا بروی سایت قرار بدیم. ۱۰۰ درصد هم تست شده و سریال هم تا همین الآن کار کرده ٬ سریعتر دانلود و سریال رو وارد کنید تا از طریق اینترنت خودش رو رجیستر کنه تا سریال رو از سرور شون حذف نکردند.
آخرین نسخه و کاملا صحیح رجیستر میشه.


        
۱.۶۴ مگابایت
سریال: ek5fx-kxxt74-encd99-t556n2-62dr2r
دانلود   
نویسنده : 43 دانلود ; ساعت ۱٢:۱٦ ‎ب.ظ روز جمعه ۱۳ شهریور ،۱۳۸۳

Windows Media Player 10 Final

خوب بالاخره مدیا پلیر هم آخرین نسخه خودش رو بیرون داد. تغییراتی که این نسخه نسبت به نسخه های قبل کرده به شرح زیر هستش:



New Streamlined Design



این نوار بالای مدیا پلیر که خوشگلتر شده. و واقعا از کار کردن باهاش لذت میبرید.

Improved Media Library
مدیا لایبرری که حتما میدونید چیه. تو نسخه های قبلی به این تکمیلی نبود که ارزش استفاده کردن داشته باشه. ولی باور کنید به حدی امکانات داره که من خودم شخصا ازش استفاده می کنم. (برای اون دسته از افرادی که نمیدونن عرض کنم که مدیا لایبرری کل هارد شما رو بدنبال فایلهای صوتی و تصویری میگرده و اونا رو براتون دسته بندی میکنه.)



Personalize the Player
تو تصویر مشخصه.



Choice of Online Stores
این امکان به درد من که داخل ایران زندگی میکنم و از نظر کارت اعتباری موجودی تعطیل هستم نمیخوره ولی اگه داشتم چی میشد! :~(


 

Choice Of Devices
وای این یکی آخرشه! اگه حوصله دارید مثله من این صفحه رو بخونید تا بفهمید که با بیش از ۶۰ مدل دستگاه پخش موزیک سازگاری داره! علاقه داشتید بخونید کامل بفهمید!



امکانات دیگه ای هم داره مثلا اگه یک آهنگ رو بیشتر گوش کنید اتوماتیک امتیاز اون آهنگ رو میبره بالا و واقعا اینقدر امکانات داره که جاش نیستش که همشو بگم براتون ولی مهمتریناش همیناس. اگه علاقه داشتید بیشتر بدونید قسمت اطلاعات بیشتر رو بخونید.در ضمن Visualization های جدید (به قول یکی از دوستام رقص نور!)  برای مدیا پلیر رو میتونید تو این صفحه بگیرید. این یکی رو حتما برید!

۱۲.۰۷ مگابایت
دانلود
Media Player Trailer

  
نویسنده : 43 دانلود ; ساعت ۱٢:٠٧ ‎ب.ظ روز جمعه ۱۳ شهریور ،۱۳۸۳

Opera 7.60 Preview 1

این برنامه رو هم که دیگه باید همگی بشناسن. این مرورگر رو من خودم یک بار تست کردم و دیدم که سرعت لود کردن صفحاتش هم خیلی زود تر انجام میشه بطوریکه اول متن ها رو میاره بالا(یا همون لود میکنه) بعد عکسها رو و.... 

حجم : ۶.۰۴مگابايت
سریال: w-6PtYe-hDXwy-5NnYh-MTS3Q-rf6Rz
Download

  
نویسنده : 43 دانلود ; ساعت ۱٢:٠٠ ‎ب.ظ روز جمعه ۱۳ شهریور ،۱۳۸۳

Style Xp 2.13

به نظر خودتون چقدر یندوزتون شفاف و زیبا است؟ هر قدر هم که خوب باشسه با برنامه استیل ایکس پی میشه بهترش کرد و از ظاهر همیشگی و خسته کننده ویندوز خلاص شد.این برنامه بهش ام اجازه میده تا بیش از ۱۰۰ ها مدل مختلف برای ویندوز خود انتخاب نمایید که یکی از یکی قشنگتر هستند.با این برنامه عکس زمینه و نوع رنگبندی ویندوز و انیمیشنهای هنگام اجرای ویندوز و ... قابل تغییر هستند و به ویندوز شما زیبایی فوق العاده ای میده.


 


 

حجم برنامه مخصوص مردان: 11.1 مگابایت
حجم برنامه مخصوص زنان: 15.9 مگابایت
Download for male
Download for female
Crack

  
نویسنده : 43 دانلود ; ساعت ۱۱:٥۸ ‎ق.ظ روز جمعه ۱۳ شهریور ،۱۳۸۳

Flashget v1.65 full

آخرین نسخه از نرم افزار مشهور فلش گت برای دانلود فایلها با سرعت فوق العاده بالا و دانلود از تمام سایتهای FTP با قابلیت عبور از رمز هنگام ورود !!از این برنامه کاملتر هیچ چیز نمیتونید گیر بیارید .


 



 

حجم : 1.8 مگابایت
Program is full
Download

  
نویسنده : 43 دانلود ; ساعت ۱۱:٥٤ ‎ق.ظ روز جمعه ۱۳ شهریور ،۱۳۸۳